Od 1.2.2021 se rozhodnutím Slezské nemocnice Opava zkomplikuje vjezd/výjezd do areálu bývalého kláštera, a to včetně chodců – platí pro všechny klienty, pacienty, dodavatelé, agentury, poštovní služby, zásobování apod.

Od 1.2.2021 bude náš areál hermeticky oddělen od nemocnice, nebude možný průjezd skrze hlavní vrátnici nemocnice, ale vjezd bude možný jen skrze ulici Sušilova, kde je závora. Závoru Vám může dálkově zvednout pracovník (jen v případě oprávněné potřeby vjezdu – zásobování, pošta apod.) – recepce (597 457 877) či sesterna (597 457 874), ale musíte pracovníkovi zavolat, že jste u brány, ať Vám otevře. U závory není zvonek ani vrátný. Tento vjezd ani parkoviště v areálu kláštera není určen návštěvám Domova nebo pacientům (musí využít veřejné parkoviště v okolí).

Pro pěší platí, že v pracovní dny mohou využít všechny vstupy do kláštera (Sušilova a Olomoucká ulice, včetně branky u kláštera, která byla rok zamčená), během víkendu je nutné používat jen vstup skrze závoru (ulice Sušilova). Ani pěší nemohou projít skrze nemocniční plot a musí celý areál obejít přes hlavní vrátnici nemocnice.

Prosíme Vás o trpělivost a shovívavost. Komplikace je to pro všechny, omlouváme se, ale tato akce je rozhodnutím Slezské nemocnice v Opavě, kde prosíme případně směřujte své stížnosti.

Praktický lékař - objednání