Léčba neuropatie

Terapie pomocí  HiToP® 191 – snížení problémů s neuropatií!

Chcete být zase bez bolestí nohou?

 

Pokud máte na dolních končetinách projevy pálení, brnění či snížené citlivosti, píchání či vystřelující bolest a Váš každodenní život má hodně omezení (např. špatný spánek, spoustu léků od bolesti atd.) zkuste využít našeho přístroje HiToP® 191. Určitě pocítíte úlevu jako tisíce lidí před Vámi.

Terapie HiToP® je patentovaný (Europ. Patent EP 1322379B1) velký krok v oblasti elektroléčby. Přístroj dokázal svoji účinnost při terapii polyneuropatií (poškození nervstva dolních končetin při cukrovce) na základě četných studií, mimo jiné pod vedením profesora Dr. med. Stephana Martina, vedoucího lékaře v diabetologickém centru “Westdeutschen Diabetes-und Gesundheitszentrum in Düsseldorf (WDGZ)“, kde až 80 procent pacientů má prokazatelně snížené symptomy spojené s neuropatií.

Tuto terapii už v dnešní době úspěšně používá přes 8 000 pacientů. Terapie HTEMS® se používá zejména v sousedním Německu ve více jak 400 ordinacích a na mnohých klinikách a ústavech. V srpnu 2011 byl systém HTEMS® přidán do Německé národní směrnice na léčbu polyneuropatie.

Na začátku léčebného období se doporučuje používat jednotku každý den, aby se rychle projevily pozitivní účinky léčby. Pro dlouhodobost účinku je vhodné aplikovat tři procedury po 30 minutách každý týden. Na rozdíl od klasické elektroléčby (TENS) -HTEMS® působí v hloubce přímo ve svalu, kde generuje příjemné, ale velmi intenzívní účinné kontrakce. A právě díky vysokotónové frekvenci od 4 000 do 32 000 Hertz podporuje biochemické a bioelektrické procesy v buňkách a tím ulehčuje metabolismu. Mimo to se zjistilo díky studiím u diabetiků významné zlepšení citlivosti na inzulín a mírnou ztrátu hmotnosti – přibližně 1,4 kg / 6 týdnů při dlouhodobé aplikaci.

Elektroterapii po domluvě doplňujeme o infuzní léčbu THIOCTACID 600 (acidum tiocticum), případně o aplikaci injekčních přípravků MILGAMMA N INJ, které podporují intenzitu účinku elektroléčby.

Terapie 1 léčebné procedury za výhodnou cenu 199,- Kč. Pro klinický efekt je doporučeno 10 léčebných kůr. Do konce roku 2019 jsou v ceně 10 léčebných kůr infůze v hodnotě 2000,- Kč. Možnost přikoupení 10 injekcí Milgamma za 300,- Kč.

 

Sestra

Bc. Daniela Otýpková.

Telefon

+420 608 414 993
+420 597 457 877

E-mail

pluschke@vesalius.cz

Praktický lékař - objednání