MEDEA domácí péče Opava s.r.o.

Rozsah našich služeb zahrnuje základní, odbornou i specializovanou zdravotní péči.
Do své péče přebíráme klienty všech věkových skupin.

O společnosti

Domácí péče MEDEA vznikla v roce 1993, ošetřovatelskou péči poskytuje v celém okrese Opava. Do své péče přebíráme klienty všech věkových skupin. Smysl domácí péče spočívá v co nejrychlejším návratu člověka z nemocnice do domácího ošetřování. Po zvládnutí akutního stavu onemocnění pak probíhá jeho doléčení v prostředí, kde se cítí lépe, v prostředí, které mu zajišťuje lepší psychickou pohodu, která je tak důležitá pro zdárný průběh doléčení jeho choroby.

Služby

Rozsah našich služeb zahrnuje základní, odbornou i specializovanou zdravotní péči. Mezi odborné ošetřovatelské úkony patří např. aplikace injekcí a infuzí, převazy a ošetření ran, měření krevního tlaku a tělesné teploty, odběry krve, rehabilitační ošetřování.

 

Certifikace a ověření

Naše výhody:

  • Zdravotní péče ordinovaná ošetřujícím lékařem je plně hrazena zdravotními pojišťovnami.
  • Dokonalý servis všech zdravotních služeb nepřetržitě 24 hodin denně 7 dní v týdnu vlastními vozy.

Smluvní vztahy se zdravotními pojišťovnami:

  • 111 VZP, 201 Vojenská ZP, 205 Česká Průmyslová ZP, 207 Oborová ZP, 211 ZPMV, 213 Revirní ZP.

Získali jsme certifikát ISO 9001:2008:

 

Novinky

Poděkování za služby

28.4.2020

Dobrý den, paní Včulková, chci Vám velice poděkovat za vynikající péči a poskytování Vašich služeb mojí mamince, paní Marii z Opavy. Všechny zdravotní sesřičky (Lucka, Marcela, Katka, Jana), které mamince chodily píchat infuze, byly dle jejích slov velmi příjemné, maximálně ochotné a profesionální.
Především ale chci poděkovat Vám osobně, paní Včulková, protože jste mi svým přístupem a ochotným vysvětlením postupu zajištění domácí péče pomohla vše s lékaři domluvit a na dálku zorganizovat. Velice si toho vážím a oceňuji nejen Vaši práci, ale především Vaši lidskost a přístup.
Přeji Vám krásné jarní dny a hodně dobrých zpráv ve Vaší práci!
S poděkováním a pozdravem Svatava Petrovičová

Spolupracujeme