MEDEA domácí péče Opava s.r.o.

Rozsah našich služeb zahrnuje základní, odbornou i specializovanou zdravotní péči.
Do své péče přebíráme klienty všech věkových skupin.

O společnosti

Domácí péče MEDEA vznikla v roce 1993, ošetřovatelskou péči poskytuje v celém okrese Opava. Do své péče přebíráme klienty všech věkových skupin. Smysl domácí péče spočívá v co nejrychlejším návratu člověka z nemocnice do domácího ošetřování. Po zvládnutí akutního stavu onemocnění pak probíhá jeho doléčení v prostředí, kde se cítí lépe, v prostředí, které mu zajišťuje lepší psychickou pohodu, která je tak důležitá pro zdárný průběh doléčení jeho choroby.

Služby

Rozsah našich služeb zahrnuje základní, odbornou i specializovanou zdravotní péči. Mezi odborné ošetřovatelské úkony patří např. aplikace injekcí a infuzí, převazy a ošetření ran, měření krevního tlaku a tělesné teploty, odběry krve, rehabilitační ošetřování.

u

MEDEA DOMÁCÍ PÉČE OPAVA s.r.o.

Hledá všeobecnou zdravotní sestry pro práci v terénu:

Vzdělání v oboru, praxe v oboru vítána, znalost práce na PC, empatie, pozitivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu. Řidičský průkaz skupiny „ B  „ podmínkou.

Nabídka:

Mzda od 32 600,- Kč – 41 780,- Kč

Stravné

Příplatky za víkendy + svátky 

Osobní ohodnocení.

Dovolená  5týdnů

Benefity: narozeninový den

Nástup: dohodou

Životopisy zasílejte na: medea@medea-opava.cz

Kontaktní osoba: Pavla Včulková, tel.: 777 915 458

 

Certifikace a ověření

Naše výhody:

  • Zdravotní péče ordinovaná ošetřujícím lékařem je plně hrazena zdravotními pojišťovnami.
  • Dokonalý servis všech zdravotních služeb nepřetržitě 24 hodin denně 7 dní v týdnu vlastními vozy.

Smluvní vztahy se zdravotními pojišťovnami:

  • 111 VZP, 201 Vojenská ZP, 205 Česká Průmyslová ZP, 207 Oborová ZP, 211 ZPMV, 213 Revirní ZP.

Získali jsme certifikát ISO 9001:2008:

 

Novinky

Poděkování za služby

 

Dovolte mi poděkovat p. Toběrné ze Štěpánkovic, která věnovala Domácí péči MEDEA elektrickou odsávačku „Dynamic II“ s příslušenstvím a dále infuzní stojan. Tyto věci budou dál k dispozici pro pacienty v domácí péči, povedou ke zkvalitnění terénních zdravotních služeb. Pacientům pomůžou při lepším zvládání jejich zdravotních problémů, sestrám zlepší a usnadní výkony prováděné u pacientů.

V Opavě 13.1.2022                                                                     Pavla Včulková  vrchní sestra 

 

23.8.2020

Dobrý den Vážená paní Včulková.
Z celého srdce chci poděkovat Vám a hlavně celému týmu sestřiček a pokud máte v týmu i zdravotní bratry, pak i jim za obětavou, profesionální a velmi náročnou práci. Práci, která je zároveň i velmi ušlechtilým posláním. Mám obrovský respekt, obdiv a úctu ke všem, kteří si tuto práci zvolili a vydrží v ní. Je to práce velmi náročná fyzicky i psychicky a člověk se setkává za den se spoustou lidí a ne každý je kvůli svému zdravotnímu stavu vždy dobře naladěn.
Bohužel se mi zatím nepodařilo poděkovat sestřičkám osobně, jelikož než mi tato základní lidská slušnost dojde, jsou už pryč, proto volím tuto formu poděkování, kterou prosím předejte celému týmu, nejen těm, kteří se starají o mou babičku E.G. v Kylešovicích.
Přeji všem mnoho zdraví, energie a pohody pro vaši práci a soukromé životy a ještě jednou děkuji za práci všech lidí, kteří se na péči o nemocné podílí.
S pozdravem a s přáním hezkého dne Mgr. Pavlíček Martin.

28.4.2020

Dobrý den, paní Včulková, chci Vám velice poděkovat za vynikající péči a poskytování Vašich služeb mojí mamince, paní Marii z Opavy. Všechny zdravotní sesřičky (Lucka, Marcela, Katka, Jana), které mamince chodily píchat infuze, byly dle jejích slov velmi příjemné, maximálně ochotné a profesionální.
Především ale chci poděkovat Vám osobně, paní Včulková, protože jste mi svým přístupem a ochotným vysvětlením postupu zajištění domácí péče pomohla vše s lékaři domluvit a na dálku zorganizovat. Velice si toho vážím a oceňuji nejen Vaši práci, ale především Vaši lidskost a přístup.
Přeji Vám krásné jarní dny a hodně dobrých zpráv ve Vaší práci!
S poděkováním a pozdravem Svatava Petrovičová

Spolupracujeme

Praktický lékař - objednání