MEDEA pečovatelská služba

Cílem služby je zajištění podpory, pomoci a péče lidem, kteří potřebují pomoc jiné fyzické osoby při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu a jejich domácnost a nemohou si péči zajistit jinak.

O společnosti

Cílem služby je zajištění podpory, pomoci a péče lidem, kteří potřebují pomoc jiné fyzické osoby při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu a jejich domácnost a nemohou si péči zajistit jinak. Cílem je udržet uživatele v jeho přirozeném domácím prostředí, poskytnout mu přiměřenou podporu a pomoc, která povede k zachování soběstačnosti uživatele a překonat nebezpečí sociálního vyloučení.

Služby

Terénní pečovatelská služba je poskytována dle § 40 zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách. Služba je zajišťována v rozsahu základních činností dle vyhlášky č. 505/2006 Sb., kterou provádějí některé ustanovení zákona o sociálních službách. Uživatelům pečovatelské služby jsou nabízeny rovněž fakultativní služby.

Poděkování za služby

23.8.2020

Dobrý den Vážená paní Včulková.
Z celého srdce chci poděkovat Vám a hlavně celému týmu sestřiček a pokud máte v týmu i zdravotní bratry, pak i jim za obětavou, profesionální a velmi náročnou práci. Práci, která je zároveň i velmi ušlechtilým posláním. Mám obrovský respekt, obdiv a úctu ke všem, kteří si tuto práci zvolili a vydrží v ní. Je to práce velmi náročná fyzicky i psychicky a člověk se setkává za den se spoustou lidí a ne každý je kvůli svému zdravotnímu stavu vždy dobře naladěn.
Bohužel se mi zatím nepodařilo poděkovat sestřičkám osobně, jelikož než mi tato základní lidská slušnost dojde, jsou už pryč, proto volím tuto formu poděkování, kterou prosím předejte celému týmu, nejen těm, kteří se starají o mou babičku E.G. v Kylešovicích.
Přeji všem mnoho zdraví, energie a pohody pro vaši práci a soukromé životy a ještě jednou děkuji za práci všech lidí, kteří se na péči o nemocné podílí.
S pozdravem a s přáním hezkého dne Mgr. Pavlíček Martin.

28.4.2020

Dobrý den, paní Včulková, chci Vám velice poděkovat za vynikající péči a poskytování Vašich služeb mojí mamince, paní Marii z Opavy. Všechny zdravotní sesřičky (Lucka, Marcela, Katka, Jana), které mamince chodily píchat infuze, byly dle jejích slov velmi příjemné, maximálně ochotné a profesionální.
Především ale chci poděkovat Vám osobně, paní Včulková, protože jste mi svým přístupem a ochotným vysvětlením postupu zajištění domácí péče pomohla vše s lékaři domluvit a na dálku zorganizovat. Velice si toho vážím a oceňuji nejen Vaši práci, ale především Vaši lidskost a přístup.
Přeji Vám krásné jarní dny a hodně dobrých zpráv ve Vaší práci!
S poděkováním a pozdravem Svatava Petrovičová

Spolupracujeme

Praktický lékař - objednání