Recenze

naších pacientů a klientů

5,0 rating
8. 9. 2020

Děkuji za kvalitní a vysoce odbornou péči, kterou jste léta věnovali mé mamince Františce Martínkové. Panu primáři MUDr. Radomilu Pluschkemu jsem vděčná za cenné rady a lidský přístup v době koronavirové krize. Při návštěvách diabetologické ordinace jsem maminku doprovázela a mohu jenom vše pochválit a přát si, aby takových lékařů, sester a pracovišť bylo co nejvíce.

Kohoutková Jar.
5,0 rating
4. 9. 2019

Mám již 15 let cukrovku. Téměř po celou dobu se o “moji” cukrovku a zdravotní stav s ní související stará pan primář Pluschke. Po každé, když jsem k panu primáři přišel, tak mimořádně lidským přístupem se snažil mě posunout dál v léčbě. Stále se snažil (a snaží) najít co nejlepší způsob medikace, která by přinesla při další kontrole lepší výsledky. Tímto přístupem se nám společně daří již zmíněných 15 let udržovat výsledky v příznivém stavu. Všem mohu pana primáře Pluschkeho jen doporučit. Nechci zapomenout ani na sestřičky, které jsou vždy vlídné a usměvavé.

Richard Mrázek
5,0 rating
6. 4. 2018

Pěkné prostředí a ochotný personál, můžu jen doporučit.

Věra Horová
5,0 rating
21. 10. 2017

ne vždy jsem na cukrovku pohlížela s respektem, proto jsem málem přišla o nohu. Děkuji tímto panu primáři Pluschkemu. Noha je zcela v pořádku a vrátila se mi i chuť do života.

Magdaléna Navrátilová
5,0 rating
7. 10. 2017

jsem v tomto kraji krátce, navštěvoval jsem špičkové pracoviště diabetologie v Praze. Musím říct, že jsem překvapen velmi vysokou odbornou úrovní a nadnormativně pěkným prostředím opavského pracoviště pod vedením primáře MUDr. Pluschkeho. Vřele doporučuji všem, kdo musí řešit diabetes podobně jako já.

René Galvas