Kariéra

volná pracovní místa

Hledáme lékařku či lékaře na diabetologii v Opavě

Nabízíme :

  1. práce od pondělí do pátku, pevná pracovní doba – u nás sedmihodinová pro lékaře.  Pracovní doba pro lékaře je tedy od 7.00 do 14,30 hodin.
  2. stravenky 100,- kč na den
  3. pololetní odměny
  4. mzda smluvní za 35 hodin týdně od 55 000,- Kč – měsíčně, dále dle platových stupňů dle odpracovaných let
  5. vzhled ambulance viz www.vesalius.cz, samostatná ordinace se sestrou, špičkové pracoviště
  6. naše práce je spíše o komunikaci s lidmi, není stresující, spíše kancelářský typ práce, vhodné i pro ženy-lékařky, např. na mateřské dovolené.
  7. vhodné po interním kmeni, možné se domluvit individuálně

Bližší informace lze získat v pracovních dnech na tel. čísle +420 608 414 993, popř. přes email pluschke@vesalius.cz.

 

STIPENDIJNÍ PROGRAM PRO STUDENTY 6. ROČNÍKU VYSOKOŠKOLSKÉHO PREZENČNÍHO STUDIA V OBORECH LÉKAŘ PRO AKADEMICKÝ ROK 2019-2020

Rádi bychom Vám touto cestou nabídli zajímavou možnost v rámci Vašeho rozhodování o pokračování Vašeho profesního života.

Vedoucí lékař diabetologických ambulancí v Opavě a ředitel domova Vesalius prim. MUDr. Radomil Pluschke, MBA nabízí studentům, kteří mají v budoucnu zájem věnovat se oboru Endokrinologie a Diabetologie, stipendijní program, jehož součástí je příspěvek v hodnotě 5000, -Kč po dobu zbytku studia a uzavření pracovní smlouvy. Podepsáním smlouvy se Vám zaručí pracovní místo na akreditovaném pracovišti v diabetologické a endokrinologické ambulanci, současně se zárukou garanta v oboru, se kterým je kdykoli možno cokoli konzultovat.

Bližší informace lze získat v pracovních dnech na tel. čísle +420 608 414 993, popř. přes email pluschke@vesalius.cz.